پشم اسلام مهندس اسلامی برنامه روحانیت

پشم: اسلام مهندس اسلامی برنامه روحانیت صداوسیما انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار حوادث تمارض جهت دزدی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

زوجی که در پوشش بیمار اقدام به دزدی از بیمارستان‌های سطح پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

تمارض جهت دزدی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

تمارض جهت دزدی از بیمارستان های تهران

عبارات مهم : ایران

زوجی که در پوشش بیمار اقدام به دزدی از بیمارستان های سطح پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، روز پنجشنبه 18 آبان ماه امسال فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از وقوع یک فقره دزدی از بیمارستان خبر داد که بلافاصله عوامل کلانتری 163 ولنجک به محل اعزام شده است و با حضور آنان، یکی از پرسنل زن بیمارستان گفت که کیف دستی اش حاوی یک میلیون تومان وجه نقد، دستبند طلا، گردنبند نقره، ساعت مچی خانمانه و تعدادی عابربانک از کمد شخصی اش در قسمت پاویون خاص پرسنل در طبقه هشتم بیمارستان دزدی شده است است.

تمارض جهت دزدی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

با تشکیل پرونده مقدماتی، پرونده جهت پیگیری در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و کارآگاهان این پایگاه با مراجعه به بیمارستان محل سرقت، به بررسی تصویرهای دوربین های مداربسته پرداخته و موفق به شناسایی یک آقا و زن حدودا 40 و 35 ساله شدند که در پوشش بیمار و خوابیدن شدن در بیمارستان به طبقه هشتم بیمارستان رفته و در آنجا سارق زن با ورود به قسمت خاص پرسنل زن اقدام به دزدی کیف دستی مالباخته کرده است.

همزمان با شروع پیگیری به پرونده اولیه، شکایت های مشابه دیگری از بیمارستان های واقع در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران به پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارجاع شد که بررسی های به عمل آمده در خصوص دزدی انجام شده است از آنها و تطبیق تصویرهای سارقین در تمامی دزدی ها حکایت از آن داشت که دزدی ها به وسیله یک آقا و زن انجام شده است است.

زوجی که در پوشش بیمار اقدام به دزدی از بیمارستان‌های سطح پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

در ادامه پیگیری به پرونده، ماموران موفق به شناسایی ماشین پراید سفید رنگ متعلق به سارقان شدند که با شناسایی ماشین پراید، آخرین مالک ماشین نیز شناسایی و مشخص شد که ماشین متعلق به یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای به نام ابوالفضل . ر 40 ساله با 15 سابقه دستگیری است.

بررسی سوابق ابوالفضل نشان داد که او نخستین بار در سال 1382 و به اتهام قاپ زنی به وسیله پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ دستگیر شده است و بعد از آن بارها به اتهام ارتکاب جرایم متفاوت دزدی و موادمخدر روانه زندان شده است و آخرین بار در خرداد سال گذشته به اتهام دزدی منزل دستگیر و بعد از گذشت شش ماه با تأمین وثیقه آزاد و در ادامه متواری شده است است.

با شناسایی ابوالفضل به عنوان متهم پرونده ، کارآگاهان با مراجعه به محل سکونت وی در منطقه فلاح اطلاع پیدا کردند که او بلافاصله بعد از آزادی از زندان اقدام به جابجایی محل سکونتش کرده و در حال حاضر هیچ اطلاعی از محل سکونتش وجود ندارد .

تمارض جهت دزدی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

در ادامه و با توجه به بلامکان بودن ابوالفضل و همسرش ، مشخصات ماشین متهم به همراه دستور دستگیری سرنشیان آن در سیستم جامع پلیس ثبت شد .

سرانجام در آخرین روز آبان ماه مأموران کلانتری 115 رازی درحین گشت زنی در منطقه فلاح موفق به شناسایی ماشین متهم شدند و قبل از هرگونه اقدام راننده پراید جهت متواری شدن از محل، او را دستگیر و در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قراردادند.

زوجی که در پوشش بیمار اقدام به دزدی از بیمارستان‌های سطح پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

ابوالفضل که اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر از نوع شیشه و هروئین دارد، بعد از دستگیری و در تحقیقات اولیه منکر هرگونه دزدی از بیمارستان های سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شد ولی بعد از مشاهده تصویرهای دوربین های مداربسته محل های دزدی به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت که دزدی ها را به همراه همسرش انجام داده که بلافاصله با شناسایی مخفیگاه متهم در منطقه فلاح – خیابان عباسی ، همسرش نیز به عنوان دیگر متهم پرونده دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، مدیر پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهمان در ادامه تحقیقات به ده ها فقره دزدی از بیمارستان های سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتراف کردند که تاکنون تعدادی از محل های دزدی شناسایی و تحقیقات جهت شناسایی سایر محل های ارتکابی دزدی در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است.

تمارض جهت دزدی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | پرونده | دستگیری | شناسایی | پلیس آگاهی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs