پشم اسلام مهندس اسلامی برنامه روحانیت

پشم: اسلام مهندس اسلامی برنامه روحانیت صداوسیما انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در برزیل،‌ داوران به کشور عزیزمان ایران ضربه زدند/ در روسیه می‌خواهیم عالی تری

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت‌وگو با یک رسانه اسپانیایی از تیم ملی و حاشیه‌هایش سخن گفت. 

در برزیل،‌ داوران به کشور عزیزمان ایران ضربه زدند/ در روسیه می‌خواهیم عالی تری

کی روش: در برزیل، داوران به کشور عزیزمان ایران ضربه زدند/ در روسیه می خواهیم عالی ترین کشور عزیزمان ایران را نشان دهیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با یک رسانه اسپانیایی از تیم ملی و حاشیه هایش سخن گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، کارلوس کی روش از سال ۱۹۸۹ بر روی نیمکت نشست و دوران مربی گری اش شروع شد. سرمربی پرتغالی اکنون ۷ سال است که هدایت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را بر عهده دارد. تیم او در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برابر آرژانتین قدرتمند قرار داده شد و اکنون در روسیه باید به مصاف دو تیم بزرگ دیگر یعنی اسپانیا و پرتغال برود.

کی روش در یک مصاحبه اختصاصی با این سایت اسپانیایی به اوضاع تیم ملی کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و گفت: سومین تجربه ام در جام جهانی هست. دو بار این اتفاق با کشور عزیزمان ایران افتاد و یک بار با هدایت تیم ملی پرتغال در این مسابقه ها حضور داشتم.

در برزیل،‌ داوران به کشور عزیزمان ایران ضربه زدند/ در روسیه می‌خواهیم عالی تری

تیم ملی پرتغال در سال ۲۰۱۰ در مرحله حذفی برابر اسپانیا قرار داده شد و با گل داوید ویا از این مسابقه ها کنار رفت. کی روش راجع به این بازی اظهار کرد: دیدار خیلی مشکل جهت ما بود و تیم بهتر توانست پیروز شود ولی اگر داور دقت بیشتری داشت یا از سیستم فناوری بازبینی تصویرهای استفاده می شد، تاریخ عوض می شد ولی این اتفاق افتاد و دیگر نمی توان کاری کرد.

تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برابر آرژانتین می توانست نتیجه بهتری کسب کند اگر داور یک پنالتی به نفع کشور عزیزمان ایران اعلام می کرد. سرمربی پرتغالی در رابطه با این عنوان اظهار کرد: داوران به تیم من ضربه زدند ما برابر آرژانتین خیلی خوب بازی کردیم ولی ناگهان لیونل مسی با آن ضربه فوق العاده همه چیز را عوض کرد. تنها دو نفر در نتیجه این بازی تاثیرگذار بودند، فرد نخست مسی بود که فوق العاده عمل کرد و دومین نفر داور بود که خطای آشکار روی اشکان دژاگه را ندید. اگر داور به نفع ما اشتباه می گرفت، زابالتا باید اخراج می شد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت‌وگو با یک رسانه اسپانیایی از تیم ملی و حاشیه‌هایش سخن گفت. 

کی روش در مصاحبه با فیفا اعلام کرده بود که مسی را باید متوقف کرد. سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در این رابطه اظهار کرد: جهت من کریستیانو رونالدو عالی ترین بازیکن دنیا است ولی مسی گاهی اوقات فرازمینی ظاهر می شود.

سرمربی پرتغالی در ادامه به هم گروهی با اسپانیا، پرتغال و مراکش در جام جهانی اشاره کرد و گفت: گروه بسیار مشکل هست. شاید سخت ترین گروه جام جهانی باشد ولی برنامه ما آشکار هست. ما قرار است با حریفان مان روبه رو شویم و سیر صعودی داشته باشیم و از گذشته بهتر عمل کنیم. این نشانه کشور عزیزمان ایران هست. افزایش ما به جام جهانی خیلی خوب بود و توانستیم با یک عملکرد خوب به مرحله نهایی افزایش کنیم. چالش ما در جام جهانی این است که عالی ترین کشور عزیزمان ایران را به همه نشان دهیم و جنگنده ظاهر شویم.

سرمربی پرتغالی در مورد نخستین بازی تیم ملی برابر مراکش اظهار کرد: خیلی خوب است که ما در نخستین بازی به مصاف مراکش می رویم. پرتغال و اسپانیا دو تیمی هستند که شانس بیشتری جهت افزایش دارند در نخستین بازی روبه رو خواهند شد و این به نفع ماست چون اسپانیا و پرتغال تنها جهت افزایش تلاش نمی کنند، آن ها می خواهند قهرمان دنیا شوند. مراکش و ما جهت افزایش به یک هشتم نهایی تلاش می کنیم.

در برزیل،‌ داوران به کشور عزیزمان ایران ضربه زدند/ در روسیه می‌خواهیم عالی تری

کی روش در ادامه به تیم ملی اسپانیا اشاره کرد و گفت: اسپانیا مانند ۴ سال پیش نیست و به دوران اوج بازگشته اند. این تیم بازی قشنگی به نمایش می گذارد. فضاها را به خوبی کنترل می کند و مالکیت توپ را در اختیار دارد. اسپانیا هر لحظه کنترل بازی را در اختیار دارد با حضور یولن لوپتگی هر لحظه یک گام رو به جلو هست. این تیم آزادی عمل همیشگی اش را دارد و می تواند همانند دوران فوق العاده اسپانیا وسینته دل بوسکه خلاقانه بازی کند. این اسپانیا نسبت به تیم قبلی پیشرفت زیادی داشته است و هر ۱۰ دقیقه بهتر عمل می کند. این اتفاق باعث می شود جهت تیم حریف کار سخت شود. این تیم تنها فضاها و ریتم بازی را کنترل نمی کند بلکه حریف را به شدت تحت فشار قرار می دهد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت‌وگو با یک رسانه اسپانیایی از تیم ملی و حاشیه‌هایش سخن گفت. 

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | افزایش | سرمربی | پرتغال | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | جام جهانی | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs